GÜNCEL HABERLER

Hatay Ro-Ro 1. Yaşının haklı gurunu yüksek katılımlı özel bir gece ile kutladı!

Ortadoğu'da yaşanan karışıklıklar neticesinde Cilvegözü sınır kapısının güvenlik nedeniyle kapanması ve sonrasında özel sektörün başarısız Ro-Ro girişimlerinin ardından Hatay'da uluslararası taşımacılık faaliyeti veren 55 firma ile kurulan ve bugün 60 ortak firma ile yoluna büyük bir inanç ve güvenle devam eden Hatay Ro-Ro 1. Yaşının haklı gurunu yüksek bir katılım ile kutladı.

21 Ekim Çarşamba akşamı Büyük Antakya Oteli'nde Lutz Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin sponsorluğunda gerçekleşen özel geceye ilgi ve katılım yüksekti. Hatay Ro-Ro ortakları, kamu ve özel sektör temsilcilerinin yanı sıra UND Başkan Yardımcısı Sn. Kamil Sağ ile yönetim kurulu üyeleri Sn. Kemal Gül ve Sn. Ali Kuş'un da hazır bulunduğu özel gecede Hatay Ro-Ro Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim Güler bir açılış konuşması ve sunum yaptı. Konuşmasında ortadoğu coğrafyasındaki karışıklıklar nedeni ile 1 yıl önce uluslararası taşıma yapan firmaların karşılaştığı zorluklar ile o günden bugünlere nasıl gelindiğini ve ikinci geminin de eklenmesi ile yakaladıkları başarıyı net bir şekilde ortaya koyan Hatay Ro-Ro Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim Güler konuşmasının sonunda bu özel akşam yemeği organizasyonunda kendilerini yalnız bırakmayan Lutz Sigorta ve Reasürans Brokerliği'ne teşekkürlerini de sundu.

Sn. İbrahim Güler'in konuşmasının ardından sırasıyla Reyhanlı Ticaret Odası Başkanı, Reyhanlı Ziraat Odası Başkanı, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Adnan Korkmaz ve Hatay Milletvekili Adem Yeşildal birer konuşma gerçekleştirdi.

Hatay Ro-Ro'yu başarısı ve haklı gururu nedeni ile tekrar kutlar, Lutz Ailesi olarak daima yanlarında olacağımızı bildiririz.

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
LUTZ Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.